Portal ezoteryczny - tarot, wróżby i inne

Księgarnia internetowa: Biznes - Negocjacje

Dochodząc do tak. Negocjacje...

Książka proponuje zwięzła, sprawdzoną strategię dochodzenia do akceptowanego przez każdą ze stron porozumienia we wszystkich rodzajach konfliktów - niezależnie od tego, czy obejmują one rodziców i dzieci, sąsiadów, kierowników i pracowników, klientów, korporacje, najemców, czy dyplomatów. Opierając się na badaniach Harwardzkiego Projektu...

Dopiąć swego w negocjacjach cenowych

Dopiąć swego w negocjacjach ceny, przekonać trudnego klienta, któż tego nie chce? Osiąganie adekwatnych cen staje się coraz ważniejsze, ponieważ z prawidłowym ich poziomem związane są bezpośrednio również zyski. Zyski zaś są tlenem dla wszystkich przedsiębiorstw małych, średnich i dużych. Dzięki tej książce nabędziesz zaufania...

Udane spotkania. Czyli jak zaoszczędzić...

Dzięki książce dowiesz się jak poprowadzić spotkanie, aby było ono efektywne, jak najlepiej wykorzystać czas, przeznaczony na spotkania, jak podejmować trafne decyzje, jak poprawić komunikację w zespole, jak osiągnąć przyjemność i większą satysfakcję z pracy. Książka zawiera plansze, arkusze, karty do prowadzenia projektów i do dyskusji.

Odchodząc od NIE. Negocjowanie od...

Niniejsza książka pokazuje, jak pokonywać przeszkody w negocjacjach, aby osiągnąć sukces. Autor proponuje prostą, sprawdzoną metodę rozstrzygania sporów z trudnymi partnerami w kręgu rodziny, znajomych, współpracowników, kontrahentów czy klientów. Podpowiada jak ograniczyć wpływ emocji, znaleźć wspólny język, ujawnić własne interesy.

Negocjacje

Dowiesz się, jak :- poprawić swoje negocjacje poprzez ćwiczenie i odpowiednie przygotowanie- uzyskać przewagę określając swoje cele i ograniczenia- wykorzystać gry, filmy i inne zabawne ćwiczenia w procesie kształcenia swoich umiejętności negocjacyjnych- skutecznie negocjować przez telefon- poprawić umiejętność słuchania i dzięki...

Doskonalenie umiejętności negocjacyjnych...

Zamieszczone w zbiorze ćwiczenia umożliwiają przeprowadzenie rozłożonego na trzy dni, kompleksowego szkolenia z zakresu negocjacji. Mogą także służyć jako podstawa do stworzenia przez trenera własnego programu dostosowanego do indywidualnych potrzeb organizacji i osób szkolonych.

Sekrety udanych negocjacji

Książka ta powstała w oparciu o doświadczenia zdobyte przez autora w ciągu kilkunastu lat prowadzenia negocjacji oraz taktyki stosowane przez wytrawnych negocjatorów, a także metody przeciwdziałania im.

Negocjacje doskonałe

W tej książce znajdziesz jasne i konkretne wskazówki, jak radzić sobie w sytuacjach negocjowania kontraktu, wysokości wynagrodzenia czy niższej ceny samochodu, a także, jak unikać błędów, przez które rozmowy mogą zakończyć się fiaskiem. Jeśli zastosujesz je w pracy, w domu, na forum publicznym – uzyskasz więcej w krótszym czasie.

Wygrywanie negocjacji

Dzięki tej książce nauczysz się szybko i bez trudu: odnosić sukcesy w negocjowaniu życiowych spraw, takich jak kupno samochodu czy sprzedaż mieszkania, nie nabierać się na wyjątkowe okazje i nie ulegać naciskom rozmówcy, inteligentnie oceniać propozycje przeciwników, znajdować rozwiązania satysfakcjonujące obie strony.

Zarządzanie. Czego nie uczą w szkołach...

Autor w swoim przewodniku wskazał, jak sobie radzić z wyzwaniami codziennej pracy, jakie są skuteczne sposoby postępowania, prowadzące do sukcesu lub niepowodzenia, czyli dał wskazówki, jak przetrwać w świecie menedżerów.

Idź do góry strony Idź do strony głównej portalu

Copyright by bo_ti 2004. All rights reserved.